Kamera Kontrol Sistemler Pnömatik Sistem Uygulamaları Endüstriyel Körük Uygulamaları Merkezi Yağlama Sistemleri Araç Üstü Yağlama Sistemleri
Merkezi Yağlama Sistemleri
Merkezi Yağlama Sistemleri
Hidrolik & Pnomatik Sistemler
Hidrolik & Pnomatik Sistemler
Endüstriyel körükler & Kızak Koruma Sistemleri
Endüstriyel körükler & Kızak Koruma Sistemleri
Endüstriyel Sensörler  & Kamera Kontrol Sistemler
Endüstriyel Sensörler & Kamera Kontrol Sistemler
Merkezi yağlama
Proje bazlı çalışmalarımızı sürdürdüğümüz bu alanda tüm endüstri alanlarına yönelik çözümler üretmekteyiz. Deneyimli teknik kadromuz ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kendi atölyemizde ve müşteri sahasında imalat, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir.
Firmamız Chen Ying, İLC ve LİNDO markalarıyla temsilcilik faliyetlerini sürdürmekte ayrıca SKF vogel, Dropsa, Graco, Woerner yağlama sistemlerinin satış ve bakımını üstlenmektedir.

Hidrolik & Pnömatik Sistemler
Firmamız hidrolik ve pnömatik sektöründe malzeme temini, servis, proje yapılandırma ve imalatı konularında hizmet vermektedir.

Endüstiriyel Körük ve Kızak Koruma Sistemleri
Dış etkenlerden korunması gereken Lineer Sistemleri kendi bünyemizde imal ettiğimiz kızak koruma sistemleri ile korumaktayız. Firmamız proje ve bakım destekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kamera Kontrol Sistemleri ve Endüstriyel Sensörler
Firmamız ileri teknoloji görüntü kontrolü ve otomasyon aygıt/yazılım tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Endüstriyel üretimin risklerini ve gereksinimlerini bilerek, tecrübelerimizle çözümler sunmaktayız.

Dünya lideri olan markalar Cognex, Teledyndalsa, Banner sensor ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz